Prenumeruokite ir skaitykite
ko tau reikia
Statti pirmiausia!

Pagrindinės sulankstomų eilučių grupės pateikiamos pagal reikšmę. Video pamoka „Pagrindinės upių klostymo grupės. Eilučių žodžių sulenkimas su eilutės pradiniais. VII. Diferencijuotas namų apstatymas

Pagal reikšmę SPP skirstomas į tris pagrindines grupes. Priedai tsikh kalba sulankstomi pasiūlymai pasikalbėkite su trimis kitų upės eilės narių grupėmis: paskirtaisiais, papildomais ir baldais.

Pagrindinis (įskaitant pagrindinį skolininko)

Aiškinamosios pastabos

Ataskaitos:

kaip padaryti, įveskite tą veiksmą (kaip?, koks rangas?),

kokiu laiku (kada?, kokiu laiku?),

vieta (žvaigždės?, kur?, kur?),

tikslai (kas toliau?, kokiu tikslu?),

priežastys (kodėl?, kodėl?),

protai (kokiems protams?, kokiu laiku?),

įrodymai

SPP gali būti ne tik viena motina, bet ir kelios papildomų pasiūlymų.

Atlenkiamų eilių upių tipai

Atsižvelgiant į tai, kiek priedų dalys yra susijusios ir kaip jos yra tarpusavyje susijusios, yra trys SPP tipai, kurių daug iš eilės.

SPP iš paskutinio šalutinių sakinių pogrupio. Taikant šį išdėstymą, pirmoji eilė eina į galvos padėtį, kita į pirmą eilutę, trečia į kitą eilutę ir t. priekis ir galva artėjimo atžvilgiu.

SPP su ta pačia šalutinių sakinių pogrupe. Taikant šią tvarką, visi šalutiniai sakiniai priskiriami vienam sakinio sakinio žodžiui arba visiems pagrindiniams teiginiams, nurodantiems tą pačią mitybą ir priklausymą tai pačiai sakinio rūšiai.

SPP su nevienalyčiais šalutinių sakinių pogrupiais (arba su lygiagrečiais pogrupiais). Su šiuo užsakymu pridedama:

  • a) į kiekvieną galvos teiginio pusę arba vieną dalį į visą galvą, o kitą į vieną iš žodžių;
  • b) iki vieno žodžio arba iki viso galvos pasiūlymo arba nurodyti skirtingas maistines vertes skirtingi tipai priedų upės.

37 pamoka. Tema: Pagrindinės lankstymo žodžių grupės ir jų reikšmės. Eilučių žodžių sulenkimas su eilutės pradiniais.

(Aniktauish baghikqili sabaqtas kurmalas soylem)

Pamokos tikslai: slaptų pareiškimų apie vingiuojančių upių grupes datos dėl jų reikšmės; formuluoti sąvokas apie šalutinius sakinius ir jų sandaros ypatumus; pagerinti savo skyrybos įgūdžius.

Pamokos eiga

1. Kalbinis apšilimas.

Žodyno komentarų diktantas: išmokite paaiškinti rašyba žodžiais.

Niuansas, dramatiškas, antifašistinis, dorikas, idealizavimas, akinantis, kontrabandininkas, premjera, skepticizmas, problema, be-scho, re-buvania, laukimas, turi, galbūt-nematomai, galvoti, tenisas, saldus, prabangus, galerija.

Zavdannya:

1) Pamatykite žodžius su dvigubomis morfemomis, raskite žodžius su dvigubomis morfemomis ( puikus - blizgėti, perebuvannya - atvykti, per-vishukany- zigrati-styaguvati (vikl.) nadto - persistengti, galvoti - nutraukti ).

Dodatkova zavdannya: paaiškinkite leksinę žodžių reikšmę niuansas, skepticizmas, prašmatnumas. Jei reikia, greitai pasitarkite su blizgančiu žodynu.

2. SPP pagrindinių grupių supratimas .

1. Parašykime teiginius ir pažymėkime juose kitus narius, kurie suteikia papildomos mitybos:

1) Širdis jautė (ką?) nemandagiai. ( Papildoma informacija)

2) (kieno?) Mano stendas yra naujame rajone. (Viznachennya)

3) Mes pasiekėme savo kelio žymes (Jei?)vakaro. (Ostavina.)

2. Parinksime sintaksinius šių teiginių sinonimus – pertvarkome teiginius taip, kad smarvė taptų koloidinė:

1) Širdis nujautė, kad viskas klostysis blogai.

2) Budynok, kur aš gyvenu, yra naujame rajone.

3) Atėjus vakarui pasiekėme savo kelio žymes.

3. Sudėkime mitybą prieš antraeilius teiginius:

1) pajuto (ką?)

2) stendas (koks?)

3) distalizuotas (kada?)

4. Lygiai taip pat paprasti ir sulankstomi teiginiai bei paprasti dariniai:

1) Prieveiksminiai sakiniai yra panašūs vietoje kitų frazės narių.

2) Trys pagrindinės šalutinių sąlygų grupės atstovauja trims kitų narių grupėms: priedai, papildymai, apstatymas.

3. Mokytojo žodis.

Pagrindinės sulankstomų teiginių grupės turi pavadinimus, panašius į kitų narių pavadinimus: SPP su pradiniais, privalomaisiais (panašiais į papildomą) ir antriniais, kurie savaip skirstomi į pogrupius.

Ką turime omenyje, koks kitas narys yra priešais mus? (iš valgio).

Taigi labai svarbu, kuriai grupei priskiriamas papildomas pasiūlymas. Golovne - aprūpinkite tinkamą mitybą. Pradėkime nuo priedų inicialų.

Užrašykime teiginius, prieš juos iškeldami pavaldinius:

1) Žmogaus kaina bevertė (kam?), nes aukso neįperkame bjaurūs vardai.

2) Kambarys (jakas?), kur mane atvedė, atrodė kaip tvartas.

3) O į spintą beldžiantis baltas (jaka?) nuslūgsta, nuslūgsta...

4) O viršutinė žiauna slepiasi tarpeklyje (kas?), kur Terekas žaidžia nuožmiai linksmai.

Kokie yra papildomi pasiūlymai dėl kokių priežasčių mitybą į galvą įkalti iki galo? (Priedai pridedami prie pavadinimų galvoje, iš jų tiekiamas maistas.)

Kokia tvarka prie galvos tvirtinami priedai? (už sąjungininkų pagalbą kotriy, kudi, scho, de. )

Pažvelkime į pozą, žodžio kontekstą kotriy, kudi, scho, de.

Su kokiais teiginio nariais galima sieti šiuos žodžius? (Kas - su susitikimais, kas - su ilgalaikiais ir papildomais priedais, kur, su baldais.)

Labai vertiname, kad norint nustatyti šalutinio teiginio tipą, yra būtinas kontekstas, būtina tiekti maistą, kuris parodo teisingą paaiškinimą. Ne taip svarbu iš eilės prie galvos rišti giminingus žodžius – kaip rodo maistas.

SPP su sutartinėmis pradinėmis dienos sąlygomis kazachų kalba. Sunkumas juos suprasti kyla dėl to, kad panaši teiginių semantika kazachų kalba atspindi jų struktūrą paprasti pasiūlymai Su vadinamosiomis įsiliepsnojomis reikšmėmis, kurių intonacija nematoma ir skirta praplėsti prieš turimą žodį. Pavyzdžiui: Iš Astanos atskridęs lėktuvas nusileido. – Astanadan usip kelgen ushak zherge kondi.

4. Darbas su meistru .

1. Perskaitykite teorinę medžiagą 142-143 puslapiuose.

Kokių naujų dalykų sužinojote iš savo padėjėjo statistikos?

Balsiniai žodžiai šalutiniuose sakiniuose nurodomi kaip bendravardis.

2. Reikšmės sakiniai visada būna po pavadinimo.

5. Refleksija 6. Nuoseklus pasiūlymas gali būti prieš pagrindinį pasiūlymą, po jo arba išskaidyti pagrindinį pasiūlymą. Šalutiniai teiginiai sustiprinami komomis.

Pavyzdžiui:

[Saulė vis dar švietė pušų viršūnėse] (kai pasiekėme vietą).(Ju. Kozakovas.) […], (jei...).

(Kad užbaigčiau tokį vakarą), [reikėjo gyventi šimtą metų].(K. Paustovskis.) (Shob...), […].

[Kaimas (kur buvo atvežtas Bimas) šurmuliavo].(R. Troepilskis.) [..., (kudi...),...].

Progresyvus pasiūlymas yra sintaksiškai sutvarkytas pagal galvą. Iki tol galite pateikti:

Man smagu apie tai galvoti(apie ką?) Tai, ką jis dainuoja, man nesupranta.(I. A. Buninas.) […], (Scho...).

Prisimenu mažą kabiną, miegamąjį(jakas?) , kokiame vyne miegojau prieš tėvą.(V. M. Garšinas.) […], (yakiy…).

Kadangi sulankstyta upių eilė turi nemažai priedų, todėl visus juos galima užsisakyti kaip aukštupį ir vienas su kitu.

Pavyzdžiui:

Atėjo ryškios šviesos dienos, jei neįmanoma išeiti be tamsių okuliarų, tada ryškią šviesą sniege pamatysite nepakeliamai rečiau nei savo akis.(I. Sokolovas-Mikitovas.)

Abo: Jei smarvė dingdavo dviese, Rostovas pirmiausiai prisigėrė, todėl jokiu būdu nenuostabu pamatyti Borisą.(L. N. Tolstojus.)

7. Namų darbai.

Viconati dešinėje Nr. 283, 284.

Padalinta: rusų kalba

Pamokos tipas: naujos medžiagos mokymosi ir pirminių žinių įtvirtinimo pamoka.

Meta elementas:žinios, „nežinojimo nežinojimo“ technika.

Iš esmės nesuprantama: pažinimo keliai.

Pamokos eiga

I. Organizacinis momentas

numerių įrašas, robotų tipas, pamokos.

II. Namų darbų tikrinimas

monologas šia tema: „Žinios yra puikios praktikos rezultatas“ (Konfucijus)

Mokytojas: Jūsų namų darbai pradėjo blėsti dėl Konfucijaus frazės – arba pripraskite prie jos, arba pasirinkite argumentus savo mintims apginti.

Ačiū už tamsą. Viskas yra tiesa, dėl bet kokio darbo žmonės įgyja žinių, ir tai yra ne kas kita, kaip žinios. Turime šiandieną Nauja tema, Na, naujos žinios – tegul tai yra teisinga.

III. Atnaujinti.

Mokytojo maitinimas:

  • Apie kokią kalbos mokslo šaką mokomės?
  • Pavadinkite sintaksės vienetus.

Mokytojas: prieš jus yra tekstas. Skaityti jogą.

Žinios yra didelio darbo rezultatas

(1) Žinios yra puikios praktikos rezultatas. (2) Taip gerbiant senovės kinų išminčius Konfucijų. 3) Visas jo gyvenimas yra susijęs su žinojimu, kaip atimti iš žmonių galią ir paveldėjimą. (4) Jau įtraukta ankstyva vaikystė atsiduodamas matomoms specialybėms. (5) Mažasis Konfucijus buvo toli nuo galantiškų žaidimų, o daugiausia dėmesio skyrė pokalbiams su išminčiais. (6) Tai negalėjo nustebinti tų, kurie buvo išvykę. (7) Konfucijus gimė su beribiu draugiškumu, kad pabudo, pažadino protą ir daug skaito. (8) Jie sakė apie jį, kad jis buvo ne mokytojas, o mokinys. (9) Jei Konfucijus baigs mokyklą, vienas iš visų mokinių greičiausiai pasieks šimto šimtuką .(10) Norisi sukurti mokyklą, kurioje žmonės išmoktų pažinti pasaulio, žmonių dėsnius ir atrastų galimybių galią. (11) Jo šlovė pasklido toli tarp kaimyninių karalysčių. (12) Jo išminties pažinimas pasiekė tokį pasaulį, kad, apsupęs teisingumo ministro pareigas, tuo metu radau svarbiausias pareigas valstybėje.

Mokytojo maitinimas:

  • Paaiškinkite, kad priešais jus yra tekstas.
  • Viznachte yogo tema, tipo filmas ir stilius.
  • Raskite tekste sudėtingų, nesusijusių teiginių. Perskaitykite ir užbaikite.
  • Raskite tekste sudėtingus žodžius. Perskaitykite ir užbaikite.
  • Raskite tekste išdėstytus sakinius. Perskaitykite ir užbaikite.
  • Raskite žodžius, kuriuose yra pagrindinė teksto mintis. Užsirašykite ir užsidirbkite sintaksinė analizė. Visas jo gyvenimas yra susijęs su žinojimu, kaip atimti iš žmonių galią ir paveldėjimą.

Tai yra sintaksinė analizė, kurią teikiame:

  • Kaip sudėtinis pasiūlymas vadinamas IPP?
  • Kokia yra SPP struktūra?
  • Papasakokite apie skyrybos ženklus SPP.
  • Kaip užmegzti ryšį, kad galėtumėte konkuruoti su SPP?

Pagal pasiūlą užpildysime 1 stulpelį trijų dalių stulpelyje „Ką aš žinau apie SPP? (Skyrius.1 priedas , 2–6 skaidrės).

IV. Tsilepokladannya.

Mokytojas: Pasiūlymo charakteristikoje galime nurodyti reikšmių SPP grupę. Galime užsidirbti pinigų iš karto. Perskaitykite pamokos temą. Suformuluokite mūsų pamokos meta. (pamokos valandą turime išmokti..., pamokos valandą turime išmokti...)

Suformulavus šią pamokos pastabą, draugui prisiminsime trijų dalių schodennik stulpelį (1 priedas, 7 skaidrė)

V. Naujos medžiagos įvedimo etapas.

  • Mokinių darbas įsisavinant naują medžiagą. Viename darbe yra 10 monetų

Mokytojas: Konfucijus gerbė, kad yra trys keliai, vedantys į pažinimą: paveldėjimo kelias – lengviausias – ir kelias į atradimą. (Konfucijus) (angliškai – diagrama, kurios pagrindas – Konfucijaus mokymas. Div.2 priedas) Šiandien pabandysime eiti šiais takais. Dėl kurių esame suskirstyti į „teoretikus“ ir „precedentus“ ( div. 1 priedas, 8 skaidrė).„Teoretikai“ eis paveldėjimo keliu. Jūsų užduotis – užpildyti lentelę su visais stulpeliais, išskyrus likusius (44-45, 51,57-59 psl.). „Pirmieji įpėdiniai“ eis tiesos keliu: atims kortelę su užrašytu pasiūlymu. Jūsų darbas yra analizuoti pasiūlymus ir daryti išvadas. Suformuluokite antraeilių sakinių tipo nustatymo algoritmą. (Skyrius.3 priedas )

  • Roboto rezultatų pateikimas(mokiniai praneša apie mokytojo mitybą, papildomai po vieną, išsiliejus ant užpildytos lentelės)

(Skyrius. 1 priedas, 9 skaidrė – SPP grupė pagal reikšmę)

Mokytojas:

Maistas „priepėdiniams“: originalus?

Maistas „teoretikams“: Prieš kurį žodį į pagrindinį sakinį pridedami atributiniai sakiniai? Dėl kokių siaubingų bruožų į galvą ateis smarvė?

Maistas „priepėdiniams“: kokie papildomi teiginiai vadinami Vitlumachalnymi? Kodėl kai kuriomis užsienio kalbomis šie pasiūlymai vadinami sutartiniais? papildomų?

Maistas „teoretikams“:

Maistas „priepėdiniams“: kokie papildomi teiginiai vadinami su baldais?

Maistas „teoretikams“: Kuriam žodžiui pagrindinėje kalboje turėtų būti pateikti aiškinamieji sakiniai? Dėl kokių siaubingų bruožų į galvą ateis smarvė?

Mokytojas: Kodėl pirmąjį kelią į naujas žinias – kelią į paveldėjimą – Konfucijus pavadino lengvu? (Priimkite autoritetingą mintį. Šis variantas yra paprasčiausias, reikalaujantis mažiausiai energijos sąnaudų. Tereikia tikėti autoritetingo teisėjo žodžiais) Su kokiais sunkumais galime susidurti kieno kelyje? (Neįmanoma rasti visų maisto produktų versijų, tačiau kai kurią informaciją gali tekti patikrinti). Kitas kelias yra kelias į pabaigą. Konfucijus pavadino jį gailestingumo keliu. Kodėl? (Idėjos gali būti plėtojamos vėl ir vėl teisingai) Tai būdas išmokti charakteristikas tiems, kurie mėgsta mąstyti. Už ką tu nori ? ?Kokį trečiąjį pažinimo kelią pavadintumėte? O kuriuo keliu šiandien ėjome į klasę, išmokdami ko nors naujo? (Išanalizavome asistento gautą informaciją ir valdžios rezultatus. Apmąstymų procese. Konfucijus jį vadino bajoru. Žmonės dirbs informacijos ir autoritetų analizės pagrindu.) Skaitytojas kreipiasi į kitą. puslapis h ? , įjungta grįžtama pusė kokia frazė: mąstymo būdas. (Div. 2 priedas, 2 skaidrė)

VI. Pradinio naujos medžiagos konsolidavimo etapas.

Perėję prie pasiūlymo, jie sutvarkė pamoką.

  • Kuo pavaldinys yra reikšmingas? (Pirmųjų įpėdinių grupė perskaitė šalutinių sakinių tipo priskyrimo algoritmą, žr.1 priedas, 10 skaidrė)
  • Teisingai 1. Pereikime prie teksto. Kas yra teisingas teiginys, kas yra pasiūlymas? 8 є SPP su sutartimi aiškinamasis (+)? Pasiūlymas 9 - SPP su rangovu pradinis (-)? Kaip šis pasiūlymas suderinamas? (Gruntovne) Pasiūlymas 10 – SPP su rangovu pradinis?(+) Pasiūlymas 12 – SPP su rangovu Vitlumachalnym? ( - ), - Iš pradžių.
  • Ar žinote, kokius tikslus sau keliame ir ko pasiekėme per pamoką?

Trijų dalių schodennik: ko išmokote klasėje? ko išmokai? 1 priedas, 11–12 skaidrės)

  • Teisingai 2. Zavdannya skaidrėse (1 skyrius. priedas, 13–15 skaidrės)- Sulenkite SPP dviem paprastais, pažymėkite šalutinio sakinio tipą.

Viršūnėse vis dar švietė saulė. Pasiekėme miestą.
A.I. Kuprinas ne kartą yra rašęs apie rusų kalbą. Kalba yra istorija žmonėms.
Miške žmonės ypač vertina gamtos grožį. Gamta yra slapta vieta.

  • Teisingai 3. SPP tipų identifikavimo šalutinių sakinių reikšmės testas.

    Mes tikrai stebimės, kaip miškas švaisto savo meilę.
    A. reiškia
    B. tlumachne
    V. apstatytas

    Žodyne nurodykite priedėlio tipą: Visą vasarą čiulbėjusių paukščių jau seniai nebuvo.
    A. reiškia
    B. tlumachne
    V. apstatytas

    Žodyne nurodykite priedėlio tipą: Jeigu d Ragas buvo sutraiškytas lentos, o pakraščiuose pasirodė mūšiai.
    A. reiškia
    B. tlumachne
    V. Gruntovne

    Raskite ketvirtą tvarką.
    A.Su nekantrumu jis patikrino momentą, kai prasidėjo jo savarankiškas gyvenimas.
    B. Pažvelgiau į klevą ir papurčiau jį, tarsi iš jo pamažu ir sklandžiai būtų išlindęs raudonas lapas.
    V. Niekada nepamiršk, kad teatras gyvas ne gaisrų artumu, o dramaturgo idėjomis.
    D. Visą naktį gulėjome baltame puvinyje ir girdėjome, kaip miršta jūra.

    Ar teisingai nurodytas papildomos sąlygos tipas? Lapai krenta, kad uždengtų žemę šilčiau prieš šaltą orą. (NGN su papildomu apibrėžimu)
    A. tiesa
    B. neteisingas

    Sužinokite SPP naudodami gramatinę formulę.
    A. Jis buvo patenkintas tuo, ką parašė Zoshita.
    B. Kai saulė nusileido už saulės, už lango jautėsi šalta.
    V. Ši knyga išmokė vertinti ir gerbti savo draugus, kuriuos skaičiau vaikystėje.
    G. Velnias numetė svorį vienu gabalu ir tapo toks mažas, kad galėjo lengvai lipti į žarnyną.

  • Savęs įvertinimas už rakto skaidrėse. (Skyrius. 1 priedas, 23 skaidrė)

VII. Diferencijuotas namų apstatymas

Palikuoniams: perskaitykite žinyno medžiagą: sulenkite savo teiginius-taikoma 5 priedėlių, vikoristo ir įvairių įtvarų bei giminingų žodžių odinei grupei.

Teoretikams – perskaitykite lentelę, likusį stulpelį užpildykite užpakaliais iš vadovo pastraipų.

VIII. Atspindys.

Mokytojas: Klasėje išanalizuokite savo darbą, kaip jautėtės ir pasirinkite jums artimiausią frazę (Skyrius. 1 priedas, 25 skaidrė)

Kaip malonu žinoti, ko išmokai!
Molière'as

Mokslas visai nelengvas.
Michelle de Montaigne

Mano žinios turi spragų, todėl nedvejojau tiekti galią...
Abulas Farajus

Mokytojas: Grįžkime prie frazės, kuri tapo mūsų pamokos epigrafu. Kodėl mes žinojome apie SPP? (Zavdyaki Wikonaniy roboti). Aciu tau uz prie roboto pamokoje.

Rusų kalbos pamoka 9 klasėje.

Pamokos tema: „Pagrindinės lankstymo žodžių grupės ir jų reikšmės“.

Pamokos santrauka: pateikite informaciją apie sudėtinių teiginių grupes pagal jų reikšmes, pagerinkite skyrybos įgūdžius.

Pamokos forma: kombinuota pamoka, kurią sudaro rankų darbas, elementai prieš slednitskaya robotai, upių projektavimas, upių schemų lankstymas.

Eikite į pamoką.

    Kalbinis apšilimas. Rašybos diktantas.

Puiku, galvok, perdanga, parlamentas, spindėk, intensyvus, perėjimas, žaisk, tenisas, galerija, petys į petį, aplankyk parodą, tiksliai, atvyk į vietą, bebūtų.

Komanda: nustatykite vaikinų rašybos tipus, paaiškinkite juos.

    Pobudova sulankstoma upė. Žinokite apie SPP.

Gri forma: mokytojas klauso, mokosi paaiškinti medžiagą. Individualių užduočių įgyvendinimas.

1 studija. Sulenktos eilutės pasiūlymo svarba SSP formoje. Golovne ir eilėje prie upės.

Užpakalis: Jei bendražygiuose nėra nieko, aš neisiu į dešinę. Laimingas tam, kuriam aušta šiltas vėjas.

2-asis tyrimas. SPP gali turėti ne tik vieną iš eilės, o krūvą.

Zrazokas: Gatvėje taip aišku, kad matosi, kaip vėjas trenkia į medžių viršūnes.

3-ias tyrimas. Jis jungiamas prie galvos su nuosekliais burtais arba giminingais žodžiais (svetimas skolininkas, būdvardis).

Pavyzdys: Saulei tekant, leidžiamės į kelią. Mes jau namo, kai jau pakeliui.

Reikšmė de sąjunga ir de sąjungos žodis ją atnešti.

4-asis tyrimas. Pagrindiniame sakinyje gali būti šauktinių žodžių (jis atsiras savo balsu vietoj šalutinio sakinio). Atsitiktinis žodis gali būti siejamas su pavaldi sąjunga, įkuriant sandėlių sąjungą.

Pavyzdys: vėjas pūtė taip stipriai, kad mes vis dar buvome gyvi. Sėdėjome ant nugaros, visi buvo palinkę į visas puses.

5 klasė. Priedų upės vieta yra nepastovi. Galite stovėti priešais galvą, viduryje, po galva. Esant dvigubai skilimui, visada turite stovėti priešais galvą.

Užpakalis: kuo labiau jis sudegė, tuo tamsesnis.

3.Mokytojas. Ką žinote apie padalijimo ženklus NGN. Užsirašykite žodžius, paaiškinkite padalijimo ženklus.

Pavyzdys: visi supranta, kad šalies dalis dabar keičiasi. Žinome, kad Nina guli ant Teresės ir kad Nina sveiksta.

Sulenkite įrašytų kalbų diagramas.

    Aš aš scho().

    Aš aš,(Kas…….) ir (kas…….).

    Suprasti pagrindines SPP šalutinių sąlygų grupes. Paprastų ir sudėtingų pasiūlymų palyginimas. Lankstančių upių projektavimas.

Teiginiai įkvėpti mokymų (dešinėje pusėje).

Prisiregistruokite su Zoshiti.

1. Mano širdis jautėsi blogai.

2. Mūsų mokykla yra Oleksiya Khadikina gatvėje.

3. Vakare pabrangome.

1. Širdis suprato, kad nėra gerai sutarti.

2. Mūsų svarstoma mokykla yra Oleksija Chadikina gatvėje.

3. Pabrangome, kai buvo vakaras.

Teiginiai išlyginami ir daromos prielaidos.

Išlankstomose upėse priedai yra panašūs į reikšmę su kitu upės eilės nariu: papildomas, papildomas, apstatymas. Štai kodėl mes juos vadiname nuosekliais aiškinamaisiais, pradiniais, aplinkybiniais.

5. Kuo reikšmingas priedėlio tipas?

Svarbiausia taisyklė – taisyklingai tiekti maistą (arba per visą galvą, arba į vieną ar kitą).

Užpakalis: Šie žmonės yra beverčiai, nes mes negalime sugadinti šiukšlių mažam vaikinui. Menininkas piešia tuos, kurie jų netapo. Susilaužęs galvą jis puolė ten, šaukdamasis žvaigždžių pagalbos.

Pamokų krepšys.

Zavdannya dodomu: 9 pastraipos pusė. 43, buv. 98.

Kai turėsite šiek tiek laiko, atlikite teiginio sintaksinę analizę: Nekalbėkite apie dalykus, kurių nežinote. Sulenkite upės schemą.

Pagal reikšmę SPP skirstomas į tris pagrindines grupes. Šių sulankstytų sakinių priedai yra susieti su trimis kitų sakinio eilučių narių grupėmis: pridedamas, papildomas ir apstatymas*.

Žiūrėkite priedų upes

1. Pagrindinis (įskaitant pagrindinį skolininko) Kokią galią jie suteikia? kieno? kas pats? o kaip tu pati? o antraštėje nurodomas vardas arba skolininkas; Dažniausiai mums į pagalbą ateina giminingi žodžiai kaip, patinka, kieno, kur ir į. Ir sąjungos, kurios, nіbi іn. Tikroji vieta, kurioje gyvenau, vėl bus atimta iš mano širdies; Tas, kuris nieko neplėšia, nieko nepasiekia; Su tokiu žvilgsniu ji stebėjosi, kad visi užsičiaupė.
2. Rožės Jie palaiko netiesioginių mišinių padavimą ir dedami prieš įpilant prie galvos dalies; ateik pagalbos spіlok sho, shchob, nіbi, chi, yakbi i іn. ir giminingi žodžiai kur, kur, kiek, kas dar. Niekada nesupratau, kad klydau; Jam atrodė, kad visi juo džiaugiasi.
3. Gruntai:
veiksmo metodas, ramybė ir scena Kaip jie reaguoja į maitinimo šaltinį? koks rangas? koks pasaulis? koks pasaulis? Kiek? i turėtų būti dedamas į vieno žodžio pavadinimą pagrindinėje kalboje; ateiti pagalbos kiek įmanoma, tvarka, tiesą sakant, ir giminingi žodžiai, pavyzdžiui, tiek, kiek.
Buvome tokie pavargę, kad negalėjome paeiti toliau. pirma valanda Ar jie reaguoja į maitinimo šaltinį? Koks laikas?
Iki kurio laiko? kiek ilgai? ir būti atnaujintam su visais pagrindiniais pasiūlymais; ateis pagalbos vieną kartą, labas, jakas, tuo metu, per vidurį, labas, labas, po to, jakas, ledve, tik, tik, mažas, pirmas niž, kaip tik, tik, tik dabar, tik, tik truputi, anksciau nizh, pries ta jaka. Kol nepavargstu, turiu sėdėti namuose.
vieta Ar jie patvirtina maitinimo šaltinį? kur? žvaigždės? ir būti atnaujintam su visais pagrindiniais pasiūlymais; prisijunkite prie sąjungininkų pagalbos iš kur, kur, žvaigždės. Eikite į folkloro praktiką, kur gyvos liaudies tradicijos, dainos ir istorijos.
tikslus Kam jie pasikliauja mityba? kam? dėl kokios priežasties?
ir būti atnaujintam su visais pagrindiniais pasiūlymais; prisijunk į pagalbą skeveldra to, to, to, to, ano, to, to, to, dar, gero, fragmentų, ryšium su tuo, daugiau. Kadangi žvakė degė silpnai, kambaryje buvo gana tamsu. pagalvok apie tai
Kokio proto jie prašo? ir būti atnaujintam su visais pagrindiniais pasiūlymais; prisijunk prie sąjungų pagalbos kaip, if, if, if, like, like, if, chi... chi. Jei orai nebendraus, žygį teks atidėti. veiksmai
Jie sako, kad yra pamaitinti, jiems nerūpi kuo? kodėl? ir būti atnaujintam su visais pagrindiniais pasiūlymais; ateik į pagalbą kada tik nori, nepaisant tų, kurie, nepaisant tų, kurie nepamiršta ir sutinka su skolininko žodžiais dažnai nesvarbu kaip, kur, kiek, nesvarbu kur. Nepaisant to, kad buvo jau gerokai po vidurnakčio, svečiai neišėjo; Tik nepūkite medžio, viskas auga aukščiau. išlyginimas
įrodymai Jie reaguoja į maistą, pavyzdžiui, ką? jakas kas? ką? PSO?

ir būti atnaujintam su visais pagrindiniais pasiūlymais; prisijungti prie sąjungų pagalbos kaip, kaip anksčiau, kaip, prieš, po, po, po, ką.

Jie sako, galų gale, kas atsitiko? Tai kas rėkia? ir būti atnaujintam su visais pagrindiniais pasiūlymais; ateik ir gauk tiek daug pagalbos.
Vasara nebuvo itin karšta, tai lėmė geras grybų derlius.
Pasidalink su draugais:
Steli
Driežų rūšys: aprašymas, pavadinimai, klasifikacija ir bendri faktai apie gimimo vietą ir mitybą (115 nuotraukų) Mažų driežų pavadinimai